top of page

Güvenlik Çözümleri

Şirketiniz Baştan Başa Güvenlik Altında

Güvenilir Bilişim Teknolojileri odağımızın en başında Şirket veri ve donanımlarınızın güvenliği gelir. 2021 yılı itibariyle, özellikle COVID 19'un getirdiği yapısal IT değişiklikleri güvenlik açıklıklarını da beraberinde getirmiştir.

Mertiz Bİlişim olarak, şirketinizin tüm güvenlik önlemleri için her noktada Güvenlik Çözümleri sunup, şirket cihazlarınızın, verilerinizin tam anlamıyla güvenlik altına alınmasını sağlıyoruz.


Bunlar arasında VPN, Firewall, 5651 numaraları kanun gereği loglama çözümlerimiz, End Point Security Çözümlerimiz başta olmak üzere isteğiniz dahilinde kullanıcıların tüm aktiviteleri takip edebileceğiniz çözümlerle de güvenliğinizi arttırıyoruz.

Mertiz Güvenlik Çözümleri
Güvenlik Çözümleri: Product

İş Ortaklıklarımız ve Çözümlerimiz

Siber Güvenlik İş Ortaklıklarımız

Güvenlik Çözümleri: Liste

Ağ Güvenliği

DELL Sonicwall Çözümleri, BerqNET Firewall Çözümleri, Net2Log loglama, cafe, restoran çözümlerimiz.

Firewall, VPN, 5651 Loglama

Uç Nokta Güvenliği

Antivirüs, Internet Security, Güvenlik Yazılımları

Mertiz, İş Ortağı olduğu ESET ve KASPERSKY Markalarına ait Güvenlik Yazılımlarının, satışını, kurulum ve bakımını gerçekleştirmektedir.

Çalışan/Bilgisayar İzleme Takip

Takip ve  Raporlama Yazılımları

Çalışanlarınızın, iş saati içerisinde tam olarak ne yaptığını, çalışma saatlerini ister ofisten ister uzaktan bağlantı sırasında ne kadar efektif kullandığını, kendi oluşturacağınız puanlama sistemine göre takip edebileceğiniz yazılımımızdır.

bottom of page