top of page

Sanal Sunucu Çözümlerimiz

Ekstra Güvenli Sanal Sunucular

COVID 19 ile artan Sanal Sunucu ihtiyaçlarınızı, deneyimlerimiz ile sizler için Güvenli, Veri Kaybından en az etkilenecek, saldırı durumunda en düşük sürede işinize geri dönecek şekilde kurgulayıp, size teslim ediyoruz.

KVKK gereğince ister yurtiçinde ya da fiyat odaklı çalışmalarınız için ister yurtdışındaki Veri Merkezlerinde isteğinize özel sanal sunucularınızı sizin için hazırlıyoruz. 

Talebiniz halinde, standart güvenlik altyapısı dışında, VPN, günlük yedekleme, offline yedekleme gibi bir çok farklı opsiyon ile verilerinizi alternatifli çözümlerle güven altında tutuyoruz.

Size özel ilk sanal sunucunuz için bizimle iletişime geçin, kullanacağınız yazılıma, kişi sayısı ve ortama göre vereceğimizi teklifimizi değerlendirin.

Image by Christina @ wocintechchat.com
Sanal Sunucu Çözümlerimiz: Ürünler

Sanal Sunucu ve Co-Location Hizmetlerimiz

Türkiye, Almanya ve Fransa'da Bütçenize Uygun Sunucular

Türkiye'deki Sunucularımız

İster VPS, İster Dedicated Server'larımızdan, uygulamalarınıza göre tek ve RAID yapısında çoklu SAS veya SSD disklerle yapılandırılmış sunucularımızın hakkında bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçiniz.

Fransa'daki Sunucularımız

Her bütçeye uygun, uygulamalarınız için tam performans verebilecek rekabetçi fiyatlarıyla önce çıkan sunucularımız hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin

Almanya'daki Sunucularımız

Hemen hemen her çeşit işlemci, bellek ve disk varyasyonu sağlayabildiğimiz yüzlerce çeşit sunucumuz arasında mutlaka size uygun 1 sunucu olduğuna inanıyoruz. Talep yoğunluğuna göre değişken fiyatta olan bu sunucularımız süpriz fiyatlamalarıyla her zaman ilgi çekmektedir. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşınız.

Sanal Sunucu Çözümlerimiz: Liste
bottom of page