top of page

Sektörel Çözümlerimiz

Sektörünüzün Özelliklerine Uygun Kullandığınız Yazılımlara Tam Uyumlu Çözümler

Mertiz Bilişim bünyesinde gerçekleştirdiğimiz her projede çalışılan sektörü inceleyip, o piyasanın getirdiği özellik, gereklilik ve zorunlulukları tespit ederek Sektörel Çözümler oluştururuz.

İnşaat, Mimarlık sektörlerine uygun 3D ve Render için özel İş istasyonları.
Masasütü Yayıncılık, Ajanslara özel 2D, 3D ve Video Render için özel İş istasyonları,

Kalıp, Yedek Parça, Metal İşleme sektörleri için 3D ve Render için özel iş istasyonları

Restoran, Butik, Mağazalar ve Market/ Büfeler için sektörün en iyi POS çözümleri

Tüm yukarıdaki sektörlere göre farklılaşan hız ve kapasitelerde Yedekleme, Dosya Paylaşım, Veri Depolama ve Güvenlik Çözümlerini anahtar teslim olarak kurabiliyoruz.

Mertiz-Sektörel Çözümler
Sektörel Çözümlerimiz: Product

İnşaat Sektörüne Özel Çözümler

Yüksek Verimli İş İstasyonları & Veri Depolama

Mertiz Bilişim, İnşaat Sektörünün kalbi olan tasarım konusunda Tasarımcıların kullanacakları yazılıma, bu yazılımların çalışma prensiplerine uygun olan Veri Depolama ve Veri Paylaşım için gerekli donanım ve altyapıyı biraraya getirerek müşterilerine sunmaktadır. Yazılımlarınıza özel çözümleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

3 Boyutlu Tasarımlar ve Üretim Sektörü

3D Tasarım ve Render

Mertiz Bilişim, CNC ve diğer üretim makineleriyle kesintisiz iletişim halinde olan İş İstasyonlarını, müşterilerini dinleyerek, müşterilerinin kullanacağı yazılımları araştırarak, tam bir uyum içerisinde çalışmanın gerektirdiği altyapı ve donanımları bir araya getirerek müşterilerine sunmaktadır.

Yeme İçme Sektörü Çözümleri

Baştan Başa Çözümler

Mertiz Bilişim, Yeme-İçme Sektörünün ihtiyaç duyduğu, Restoran Otomasyon, Barkodlu Satış, Stok Yönetimi, 3. Taraf Çözümlerle (Yemeksepeti, Getir vb. gibi) uyumlu Yazılımların, bunların EFT POS cihazlarıyla beraber çalışması için gerekli Entegrasyonların ve Son Kullanıcıların Kanunlara Uygun Şekilde Internet kullanması için gerekli ağ altyapısının kurulumunu, bakımlarını anahtar teslim olarak gerçekleştirebilmektedir.

Sizin Sektörünüz İçin

Neler yapabiliriz ?

Yukarıda sayamadığımız daha bir çok sektör için çözümlerimiz bulunmaktadır. Ör : Avukatlar için Çözümler, SMM'ler için Çözümler vb gibi.
Sizin sektörünüzde size nasıl faydalı olabiliriz ? Görüşmek ve fikir almak için bizimle iletişime geçin

Sektörel Çözümlerimiz: Liste
bottom of page