top of page
Yardım Merkezi

Yardım Merkezi

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

SSS: SSS

Nasıl Teklif Alırız ?

Herhangi bir ihtiyacınızda bize İletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. 
Telefonlarımız, iş saatleri içerisinde her zaman en hızlı şekilde yanıtlanır ya da size en kısa sürede dönüş sağlanır. 
Telefon dışında, bize her zaman e-posta aracılığıyla 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yerinde Bakım - Tamir Yapıyor musunuz ?

Evet, bulduğunuz bölgeyi, ihtiyacınız olan desteği, çözemediğiniz konuyu bize ne kadar detaylı anlatırsanız; size o derecede doğru hizmeti, doğru zamanda sunarız.

Kredi Kartı Kabul Ediyor Musunuz ?

Evet. Fakat şirket yapımız gereği, henüz E-Ticaret'e odaklanmamış olmamız nedeniyle, sitemiz üzerinden herhangi bir tahsilat yapmıyoruz. Bunun yerine, Türkiye'nin önde gelen güvenilir E-Tahsilat firmalarıyla İş Ortaklığı içerisinde, onların web çözümlerinizden faydalanarak Kredi Kartı ile tahsilat gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret Yapıyor Musunuz ?

Aslen Hayır. Çünkü Farkımız, en düşük fiyatla ürün satmaktan öte, ürünü müşterimizin istediği şekilde kurmak, test etmek, ileride gerekecek eylemler hakkında müşterimizi bilgilendirmek ve gerekiyorsa ürün hakkında müşterimize eğitimler vermek gibi Katma Değerli hizmetlerdir. 

Ancak outlet ürün, ikinci el ürün ve/veya bazı parçalar gibi katma değer sunulmayacak ürünleri zaman zaman Pazaryerlerinde paylaşıyoruz.

Bakım Anlaşması Yapıyor Musunuz ?

Evet. Müşterilerimizin bulunduğu bölgeye göre, var olan altyapılarını A'dan Z'ye inceleleyip envanterini çıkararak, Bakım Anlaşması Teklifi oluşturuyoruz. Bakım Anlaşması yaptığımız müşterilerimizin, sadece tamirat ihtiyacı halinde değil; Danışmanları olarak her zaman yanlarında oluyoruz. Yeni bir donanım, yazılım ihtiyaçları durumunda, ister Mertiz'den alınsın, ister alınmasın yeni donanım-yazılımın var olanlarla uyumu ve yapılması gerekenler hakkında ayrıca müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

İkinci El Ürün Alıyor Musunuz ?

Aslen Hayır. Fakat zaman zaman müşterilerimizin talebiyle onların adına, boşa çıkmış ve/veya eskimiş ürünlerini satıyoruz. Bu nedenle İkinci El olarak sunduğumuz ürünleri tanıyor, ürüne ait artı veya eksi ne yönü varsa önceden alan kişi ve kurumlarla bu bilgiyi paylaşıyoruz.
Tanımadığımız, bizimle herhangi bir ilişkisi olmayan kişi ve kurumlardan, İkinci El Ürün almak odaklandığımız ana konulardan değildir.

bottom of page